У лекціях скандальної Більченко знайшли масу порушень

17.2.2021 в 14:21 Суспільство

Члени робочої групи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова знайшли низку порушень в онлайн лекціях, які професор Євгенія Більченко проводила під час дистанційного навчання

Про це повідомила пресслужба університету.

“У проаналізованих лекціях наявні помилки, які ставлять під сумнів володіння професоркою необхідними для викладання знаннями”, – розповіли у пресслужбі.

Окрім того, у лекціях зафіксовано порушення законів України “Про вищу освіту”, “Про освіту”, “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, статуту університету, оскільки “значна частина лекцій, які професор прочитала студентам та оприлюднила на YouTube-каналі, були російською мовою”.

“Членами комісії також виявлено факти словесного паплюження колег-культурологів, образи гідності колег та ідейних опонентів, використання мови ненависті професором Більченко під час лекцій для студентів бакалаврату та магістратури”, – додали у пресслужбі.

Робоча група порекомендувала ректору університету створити робочу комісію для аналізу всіх напрямів роботи кафедри культурології та філософської антропології, де працює Більченко. Так, члени групи пропонують залучити до діяльності комісії провідних фахівців України, які не працюють в НПУ імені Драгоманова.

Окрім цього, робоча група рекомендувала декану факультету філософії та суспільствознавства Івану Дроботу тимчасово відсторонити Більченко від виконання навчальних посадових обов‘язків на час діяльності вказаної вище робочої комісії.

Раніше повідомлялося, що скандального професора Більченко відсторонили від лекцій в університеті.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин