Слідчі ДБР перевіряють джерела оприлюднених документів щодо “Вагнергейту”

19.11.2022 в 12:16 Політика

Держбюро розслідувань перевіряє джерела витоку документів, які оприлюднила журналістка Яніна Соколова

Про це повідомляють на сайті ДБР.

У мережі інтернет 18 листопада 2021 року опубліковано документи, які містять відомості щодо планування та виконання Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України та Службою безпеки України заходів, пов’язаних із організацією затримання на території України бойовиків ПВК «Вагнер»“, - ідеться в повідомленні.

Слідчі перевірять автентичність цих документів, а також встановлять військовослужбовців, які мали доступ до цих документів та можуть бути причетні до їх витоку.

Стаття (розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, особою, якій ці відомості були довірені або стали відомі у зв’язку з виконанням службових обов’язків, за відсутності ознак державної зради або шпигунства) передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Журналістка Яніна Соколова 18 листопада заявила, що в руках її команди з’явилися документи Міноборони та розвідки, які стосуються справи “вагнерівців”. Вона повідомила, що документи передало анонімне джерело.

Як повідомлялося раніше, ТСК не знайшла підтвердження витоку інформації щодо “вагнерівців”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин