Зеленський зустрівся із членами Американської торговельної палати

30.11.2022 в 10:46 Політика

Президент Володимир Зеленський зустрівся з радою директорів та керівниками компаній – членів Американської торговельної палати в Україні

Про це повідомили на сайті Президента.

“Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівництвом великих міжнародних компаній, які є одними з найбільших інвесторів у економіку нашої країни, та українських компаній, що змогли побудувати бізнес міжнародного рівня”, - ідеться на сайті.

Зеленський перечислив досягнення України в напрямку Євроінтеграції та розвитку економіки, як-от: закон про деолігархізацію, судова реформа, цифровізація через додаток “Дія”.

«Хочу подякувати за вашу роботу в Україні, за створені робочі місця та сплачені податки, а також за те, що ви завжди активні у наданні пропозицій щодо подальшого покращення бізнес-клімату в країні», – сказав Президент.

Президент Американської торговельної палати Андрій Гундер нагадав, що компанії – члени Американської торговельної палати інвестували в Україну понад 50 мільярдів доларів США – і продовжують це робити – та створили понад 400 тисяч робочих місць.

За його словами, для роботи цих компаній важливими є, зокрема, безпека, верховенство права, судова реформа, макроекономічна стабільність, справедлива та передбачувана податкова політика, боротьба з тіньовою економікою, діджиталізація, захист інвестицій та права власності, рівні правила гри без преференцій та прозора приватизація.

Читайте також: Зеленський: недоцільно звільняти Єрмака через те, що він комусь не подобається

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин