Обвинувачення стосовно експертки у справі труби “Медведчука” скерували до суду

2.12.2022 в 15:26 Суспільство

НАБУ і САП скерували до суду справу стосовно жінки, яка склала неправдивий висновок експерта в суді в справі Медведчука

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро.

НАБУ і САП скерували до суду справу стосовно колишньої заступниці директора ДП «УкрДІАП» за обвинуваченням у зловживанні нею службовими повноваженнями як особою, яка надає послуги експерта та у складанні неправдивого висновку експерта в суді“, - ідеться в повідомленні.

Так, експертка свідомо виклала недостовірні висновки в інтересах приватного суб’єкта. Тому ТОВ «Прикарпатзахідтранс» на підставі судового рішення, що базувалося на завідомо неправдивому висновку, безпідставно отримало у власність частину магістрального нафтопродуктпроводу «Самара – Західний напрямок», яке має важливе народногосподарське та оборонне значення.

Дії особи кваліфіковано за ч.3 ст.365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч.2 ст.384 (Введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) ККУ. Із санкціями “від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої” та “виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років” відповідно.

Раніше повідомлялося, що САП завершила розслідування дій експерта.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин