Янукович написав звернення до українців у річницю Революції Гідності

22.11.2022 в 20:10 Політика

Президент-втікач Віктор Янукович написав листа до “співвітчизників” до 8-ї річниці Майдану, де висловив свій погляд на тодішні події та сучасність України

Звернення російською та українською мовами опублікував прессекретар Януковича Юрій Кірасір.

Наближається чергова річниця трагічних подій, які сталися в нашій країні майже 8 років тому. З цією датою знову виникає ключове питання, яке не знімається з порядку денного, оскільки мирна Україна перестала існувати, ставши воюючою країною: що далі? Невже ми приречені залишатися джерелом нестабільності в Європі, державі, з якої мільйони громадян змушені втікати від беззаконня, переслідування, бідності, від загроз цієї війни, яка перетворила колись квітнучу Україну на найбіднішу вас і нестабільна країна на континенті?” - ідеться у зверненні.

Експрезидент наголошує, що обіцянки влади, обраної 2014-го року та 2019-го року, не справдилися. Зокрема він критикує українців за неспроможність завершити чи стабілізувати російсько-українську війну.

На його думку, припинити конфлікт на Сході, можна лише обірвавши відносини з “ненадійними союзниками”, як-от США чи ЄС, і зайнявши позицію нейтралітету.

Окрім проблем в економіці, промисловості й тощо, Янукович порушив питання недотримання прав людини, справедливого і незайманого суду, свободи слова й боротьби з корупцією в Україні.

Особливу увагу звинувачений нині в держзраді експрезидент приділяє Революції Гідності. “Майже 8 років українці не хочуть розповідати правду про події на Майдані, про які більшість з них знає. Народ сам зміг зрозуміти і визначити, кому вигідна ця трагедія і до чого вона призвела“, - пише він, маючи на увазі пов’язаність Майдану та російської агресії.

Невдовзі в Twitter з’явилася відповідь офіційного акаунту України: “Чи може хтось, будь ласка, сказати Віктору Януковичу, який досі ховається в Росії, що 13 років за гратами самі себе не відсидять“.

Як повідомлялося раніше, Європейський суд з прав людини почав розглядати позов експрезидента-втікача Віктора Януковича проти України.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин