Кулеба спростував звинувачення Лаврова на вечері дипломатів

2.12.2022 в 13:53 Політика

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відбив пропагандистські звинувачення глави МЗС РФ Сергія Лаврова щодо України на зустрічі в Стокгольмі

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на поінформоване джерело.

Наприкінці робочої неформальної вечері перед початком Ради міністрів ОБСЄ відбувалося обговорення питання ролі ОБСЄ у врегулюванні конфліктів. Під час цього Лавров звинуватив Україну в системному порушенні Мінських домовленостей та зриві перемир’я на сході України. При цьому він вживав такі дефініції, як “державний переворот” та “нацисти в Україні“.

«Це спровокувало дипломатичну сутичку. У присутності всіх інших міністрів Кулеба взяв слово і поставив Лаврова на місце, розклавши «по поличках» всі маніпуляції російського міністра. Він вказав на те, що загальновідомим є два факти: Росія обстрілює українську землю та вбиває українських військовослужбовців, системно блокує діяльність СММ ОБСЄ у порушення рішень організації, під якими вона підписалася», - повідомив співрозмовник.

До обміну думками приєднався держсекретар США Ентоні Блінкен, який рішуче висловив підтримку українському міністру. За словами джерела, після цього роздратований глава МЗС РФ взяв слово вдруге, і “вдруге отримав відповідь від Кулеби та Блінкена“.

Як повідомлялося, 1 грудня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся з держсеретарем США Блінкеном у Стокгольмі на полях засідання Ради міністрів ОБСЄ.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин