Венедіктова провела нараду стосовно санкцій ЄС проти оточення Януковича

23.11.2022 в 19:25 Політика

Генпрокурорка Ірина Венедіктова зібрала нараду вищих владних осіб для обговорення продовження санкцій Євросоюзу проти українських експосадовців

Про це Венедіктова повідомила у Фейсбуці.

Вже вдруге цьогоріч зібрались на найвищому рівні, щоб обговорити всі заходи, яких ми можемо вжити для продовження санкційним підрозділом Європейського Союзу персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів“, - ідеться в повідомленні.

За словами Генпрокурорки, упродовж 2021 року одному із фігурантів змінено підозру, задоволено 3 клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (заочно), скеровано 9 запитів у межах міжнародного співробітництва, а також накладено арешт на 4 банківських рахунки колишнього топ-посадовця.

У 2014 році Європейським Союзом було застосовано санкції відносно 22 осіб. Мусимо визнати, що не всі розпочаті у 2014 році провадження були перспективними і зняття обмежувальних заходів цілком закономірне. Після щорічних переглядів залишаються чинними санкції відносно 7 осіб“, - написала Венедіктова.

Окрім того, наразі щодо цих посадовців українськими правоохоронними органами здійснюється досудове розслідування у 20 кримінальних провадженнях.

Читайте також: Янукович написав звернення до українців у річницю Революції Гідності

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин