ДБР завершило розслідування злочинів Майдану

17.11.2022 в 14:52 Політика

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо злочинів на Майдані, вчинених у лютому 2014 року

Про це повідомляють у ДБР.

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо злочинів на Майдані у лютому 2014 року, вчинених вищими посадовими особами держави під керівництвом колишнього президента Віктора Януковича“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що розслідування кримінального провадження щодо злочинної групи Януковича тривало 8 років. Під час розслідування було зібрано понад 1,5 тисячі томів доказів.

До складу злочинної групи високопосадовців входили: міністр оборони, голова СБУ та його перший заступник – керівник Антитерористичного центру, міністр внутрішніх справ та його заступник, начальник Головного управління – командувач внутрішніх військ МВС, т.в.о. начальника ГУМВС України в Києві, начальник міліції громадської безпеки ГУМВС України в Києві та командир ПМОП «Беркут».

Серед правопорушень фігурують терористичний акт, тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, умисні вбивства та замахи, перевищення влади, незаконне перешкоджання організації та проведенню зборів.

Після ознайомлення з матеріалами справи стороною захисту обвинувальний акт буде направлено до суду“, - інформують у ДБР.

Як повідомлялося раніше, головному охоронцю Януковича повідомили про підозру в дезертирстві.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин