В Україні викрили канал нелегального надання громадянства ЄС

23.11.2022 в 10:43 Суспільство

Служба безпеки викрила гру осіб, яка надавала громадянство країн Євросоюзу в тому числі клієнтам з РФ та тимчасово окупованих територій на Донбасі

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Контррозвідники СБУ в результаті проведення спецоперації припинили протиправну діяльність міжнародного угруповання ділків, яке організувало механізм отримання іноземного громадянства на підставі підроблених документів“, - ідеться в повідомленні.

Такий бізнес налагодили мешканці Івано-Франківської та Чернівецької областей через посередника-іноземця. Вони виготовляли фіктивні документи, необхідні для набуття іноземного громадянства. Послуги вартували 5 тисяч євро.

Серед “клієнтів” СБУ встановила громадян Російської Федерації, мешканців ТОТ України, а також окремих колишніх посадовців місцевих органів влади і самоврядування.

Триває розслідування за ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом), ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.

Як повідомлялося, СБУ затримала колишнього командира так званого «спецпідрозділу МДБ ЛНР», який брав участь у захоплені Луганського аеропорту.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин