Затримано колишнього ватажка так званого «спецпідрозділу МДБ ЛНР»

19.11.2022 в 15:23 Армія

СБУ затримала колишнього командира так званого «спецпідрозділу МДБ ЛНР», який брав участь у захоплені Луганського аеропорту

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Контррозвідники СБУ затримали на Луганщині колишнього бойовика так званого «МДБ ЛНР», який перебував у розшуку за участь у незаконних збройних формуваннях та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України“, -ідеться в повідомленні.

На початковому етапі російської агресії затриманий обіймав посаду командира бойової тактичної групи в «окремій бригаді спецпризначення «Одеса» так званого «МДБ ЛНР».

Окрім цього, його підрозділ допомагав штурмувати Луганський аеропорт, захоплювати приміщення банків та житлових будинків. Підозрюваний координував пошук і затримання українських патріотів на ТОТ, взаємодію бойовиків з російськими кураторами. 

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань) Кримінального кодексу України“,- додають у пресцентрі.

Читайте також: Російські бойовики обстріляли територію української телевежі на Луганщині

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин