Інавгурація Байдена буде безпрецедентною в історії США

19.1.2021 в 17:45 · 25Переглядів Без категорії

Інавгурація президента Джо Байдена 20 січня через пандемію коронавірусу та підвищені заходи безпеки не буде схожа на жодну попередню церемонію в американській історії

Про це пише видання The Hill.

Байден складе присягу перед невеликим натовпом в умовах глобальної пандемії та безпрецедентної військової мобілізації в Вашингтоні з метою забезпечення безпеки Капітолію.

Команда Байдена закликала людей залишатися вдома, і 200 000 квитків, які зазвичай продаються на інавгурацію, скоротили до 1000 лише для членів Конгресу, колишніх президентів та високопосадовців.

Історики кажуть, що в сучасну політичну епоху ніколи не було інавгурації при таких екстремальних обставинах. Вони вказують на інавгурацію Авраама Лінкольна під час Громадянської війни та на присягу Франкліна Рузвельта під час Великої депресії, як останні приклади інавгурації на тлі такого рівня розбіжностей та невизначеності.

В день інавгурації у Вашингтоні буде 21 000 солдатів Національної гвардії, багато з яких озброєні. Військові побудували навколо Капітолію “зелену зону”, де звели паркан з колючого дроту.

Рух транспорту в Вашингтоні різко обмежили. Національна алея, зазвичай є місцем масових зібрань простих американців, що прямують до Вашингтона, щоб відзначити історичний день, буде закрита.

Багато з головних заходів, пов’язаних з інавгурацією, транслюватимуться онлайн або по телебаченню, а не проходити особисто, в тому числі віртуальний парад по всій країні та спеціальний випуск в прайм-тайм за участю зірок, який вийде в ефір в середу ввечері.

Раніше повідомлялося, що Вашингтон перетворився на “фортецю”.

Стрічка новин