СБУ затримала ватажка терористів, які причетні до вбивства українського спецпризначенця

2.4.2021 в 16:34 Суспільство

Служба безпеки України затримала на Дніпропетровщині ватажка терористичної групи з ОРЛО, який воював проти України на Донбасі

Про це повідомляє сайт спецслужби.

За даними слідства, мешканець тимчасово окупованого Слав’яносербського району у 2014 році приєднався до бойовиків на Луганщини. Він організував і очолив терористичну групу, яка брала активну участь у бойових діях проти сил АТО.

За оперативною інформацією, зловмисники вчиняли особливо тяжкі злочини проти мирного населення регіону, зокрема, незаконно позбавляли волі людей для викупу.

Як вдалося дізнатися УП, в жовтні 2014 року у с. Степове Слов’яносербського району Луганської області кероване затриманим угрупування вбило співробітника СБУ.

Також встановлено, що бойовик очолював блокпост на мосту через річку Сіверський Донець. Цей об’єкт був потім підірваний учасниками НЗФ, яким керував підозрюваний.

Через деякий час бойовик вирішив залишити терористичне угруповання через конфлікт з ватажками і побоювання за власне життя та повернувся на територію, підконтрольну українській владі.

Наразі бойовику повідомили про підозру за кримінальними статтями “Посягання на територіальну цілісність та недоторканність України”, “Диверсія” та “Створення терористичної групи чи терористичної організації”.

Раніше повідомлялося, що ВР може проголосувати закон про реформу СБУ уже влітку.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин