У Росії в’язня колонії зв’язали скотчем, згвалтували шваброю та дві доби тримали під нарами

22.2.2021 в 16:45 · 83Переглядів Суспільство

Правозахисна організація Gulagu.net повідомила , що в Іркутській колонії №6 ув’язнений Тахіржон Бакієв зазнав тортур з боку інших засуджених, які допомагають адміністрації ГУФСІН

20 лютого адвокат Дмитро Дмитрієв відвідав Бакієва в ІК-6 і склав протокол опитування. Також йому дали подзвонити дружині Анастасії.

За даними Gulagu.net , в жовтні Бакієва перевели з ангарської ІК-15, де в квітні стався бунт, в Іркутську колонію №6. Там в січні “засуджені-розробники з надуманих причин влаштували конфлікт, ображали мусульманина Бакієва, порвали Коран”.

Ув’язнений звернувся до адміністрації колонії, однак, за інформацією Gulagu.net , оперативники Єрохін та Медников зв’язали його скотчем та повернули в загін №10, де він зазнав тортур. Правозахисники повідомляють, що ув’язнені Лукашенко, Рязанцев, Глухих, Дудін тримали Бакієва, а Павлов та Бунькін побили його дерев’яною дошкою і засунули в задній прохід швабру.

“Після цих тортур капо-розробники побитого та згвалтованого Бакієва кинули під ліжка та закинули його сумками, щоб ніхто не бачив жертву катувань. Більше двох діб Тахіржон Бакієв пролежав під нарами, при перевірках на його ім’я на перекличці відгукувався інший засуджений-розробник”, – йдеться в повідомленні.

Gulagu.net уточнює, що про тортури стало відомо після дзвінка на гарячу лінію “джерела з ІК-6”, інформацію передали в управління власної безпеки ФСВП та Генпрокуратуру. “Оперативники УСБ ФСВП знайшли під нарами Тахіржона Бакієва та терміново перевели його для проведення операції в обласну лікарню”, – розповіли правозахисники.

Раніше повідомлялося, що в Росії можуть створити аналог ЄСПЛ.

Стрічка новин

Стрічка новин