Агента НАБУ підозрюють у створенні незаконних збройних формувань

24.3.2021 в 12:58 Політика

За словами Євгена Шевченка у 2018 він разом з побратимами планував створити охоронну компанію.

СБУ підозрює агента НАБУ Євгенія Шевченка в створенні незаконних збройних, про це він сам повідомив у Facebook, інформує Наразі.Медіа.

“А ось і власники того шматка дроту приїхали – шановна Служба безпеки України шукає у мене вдома російські контрабандні товари військового призначення та звинувачують у створенні незаконних збройних формувань. А як проходить ваш ранок?) Апд: обшук завершився – нічого незаконного не знайшли, нічого не вилучено.
Суд по мірі запобіжного заходу, напевно, буде завтра – побачимось;)”,
– написав він.

Таож за його словами, “йдеться про події 2018 року, коли ми разом із ветеранами планували створити охоронну компанію для виконання контрактів із безпеки (охорона об’єктів та супроводження конвоїв) Держдепу США в Сирії та Афганістані. Однак дуже цікавий факт полягає в тому, що в кінці 2018 Трамп заявив про виведення контингенту і зменшення присутності в цих країнах і наші плани так і не були реалізовані від слова “взагалі”.

“Але звинувачують у тому, що просто смішно:” Підготовка та вчинення дій із дестабілізації суспільно-політичної обстановки на території України, напади на підприємства, залякування населення, провокації воєнного конфлікту… “, – деталізував він.

Стрічка новин

Стрічка новин