“Локдаун у Києві можуть посилити” – Кличко

24.3.2021 в 13:36 Суспільство

За словами очільника столиці міська влада та уряд можуть прийняти рішення про зупинку громадського транспорту в столиці

Якщо в транспорті не буде дотримано встановлених обмежень, то локдаун у Києві може стати ще жорсткішим, про це в ході онлайн-брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, інформує Наразі.Медіа.

“Громадський транспорт під час карантину працює виключно для тих, хто добирається на роботу або в невідкладних справах. Для киян, які працюють у сферах життєдіяльності міста. І натовпи в транспорті це, я вважаю, безвідповідальність тих людей, які не дотримуються рекомендацій і нехтують правилами”, – зазначив мер.

“Давайте свідомо ставитися до реалій, у яких ми живемо вже понад рік, розуміти всі ризики і власну легковажність. Інакше якщо ситуація не покращиться, міська влада та уряд будуть приймати рішення про зупинку громадського транспорту в столиці, тоді буде більш жорсткий локдаун”, – додав Кличко.

Нагадаємо, у 15 регіонах України станом на 23 березня перевищено показник госпіталізацій хворих через COVID-19. Уже 8 областей та Київ перебувають у “червоній” зоні за поширенням коронавірусу. Також за добу 23 березня в Україні діагноз COVID-19 встановили 14 174 особам, госпіталізували 5 438 хворих, померли 342 пацієнти, одужали 7 386 осіб, що є антирекордом в Україні.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин