Зеленський просить Раду ліквідувати ОАСК

13.4.2021 в 14:57 Політика

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва

Про це пише Офіс президента.

Пряма мова Зеленського: “Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні.

Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону”. 

Законопроєкт має назву “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва”. У ОП зазначають, що саме президент, відповідно до Конституції, може вносити закон для реорганізації чи ліквідації суду після консультацій із Вищою радою правосуддя. 

В Офісі президент вважають, що довіра до суду має бути безумовноб, а у випадку ОАСК – вона вмерла. 

“ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з “плівками”, корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена”, – йдеться у повідомленні.

Текст проєкту закону наразі відсутній на сайті Верховної Ради.

Раніше повідомлялося, що Зеленський ввів санкції проти низки російських компаній.

Стрічка новин

Стрічка новин