Лукашенко пригрозив тим, хто “намагається очорнити” пам’ять вбитого силовика КДБ

1.10.2021 в 15:08 Політика

Олександр Лукашенко заявив, що смерть силовика КДБ Білорусі “не пробачать” та пригрозив тим, хто “намагається очорнити його пам’ять”

Слова Лукашенка щодо померлого члена КДБ цитують Telegram-канали “Пул Первого” та “Белта“.

Напередодні кадебісти вдерлися до квартири ІТ-працівника у Мінську та вбили його ㅡ той нібито напав на силовика й смертельно поранив його із рушниці.

1 жовтня Лукашенко провів нараду з керівництвом Адміністрації президента, де вперше прокоментував події 28 вересня. Тоді, за офіційною версією Білорусі, силовики проводили спецоперацію, під час якої вдерлися до квартири співробітника міжнародної ІТ-компанії Андрія Зельцера у Мінську. Чоловік, який перебував всередині, нібито почав стріляти та смертельно поранив працівника Комітету держбезпеки (КДБ), після чого був убитий силовиками.

Коли хлопці зайшли, як мені доповіли, Діма (померлий силовик Дмитро Федасюк — ред.) випередив інших, фактично прикриваючи групу, забіг у квартиру першим. Хлопці попередили ㅡ вони побачили людину зі зброєю, буквально кілька секунд і, як зазвичай: “Зброю на підлогу!”. Замість цього мерзотник стріляє в Дмитра. Прямо в серце потрапив. І вмираючи, він розстрілює з двох пострілів (третього вже не зміг зробити) цього вбивцю“, ㅡ заявляє Лукашенко.

Окрім того, Лукашенко сказав, що питав главу КДБ, чому силовики були без бронежилетів і дізнався що це була “їхня ініціатива“, щоб “не хвилювати людей, які погано реагують на співробітників у повному екіпіруванні“.

Також, як передає “Пул Первого”, Лукашенко пригрозив усім, хто “намагається очорнити пам’ять офіцера КДБ”.

Окрестіно (ізолятор на вулиці Окрестіна в Мінську — ред.) ㅡ вільне. Правильно Сергеєнко сказав: не треба їх прибирати, всі акаунти у нас на руках, ми бачимо, хто чого вартує. І якщо ці негідники на кшталт Цепкала думають, що ми їх не дістанемо, вони помиляються. Ми не пробачимо загибель цього хлопця”, ㅡ сказав він.

Раніше повідомлялося, що у Болгарії суд став на бік урядовця, який назвав патріарха РПЦ Кирила агентом КДБ.

Стрічка новин

Стрічка новин