Інженера з Кременчука засудили через хоум-відео для PornHub

28.9.2021 в 10:04 Суспільство

Житель Кременчука Полтавської області отримав умовний термін за поширення в інтернеті порнографічних відео

Як повідомляється в рішенні Крюківського районного суду Кременчука, підсудний працює інженером-електронщиком в місцевому ліцеї. Раніше судимим він не був.

Хоум-відео інженер зберігав на своєму iMac. Всього на електронному носії було знайдено 28 матеріалів порнографічного характеру, які зловмисник публікував в мережі під ніком MonaCharm.

Судячи з назв відеороликів, дружина обвинуваченого часто знімалася в ролі неповнолітньої.

За перегляди українець отримував незаконний дохід, ніж “довів свій злочинний умисел до кінця”, сказано в судовій ухвалі.

Дії чоловіка були кваліфіковані за ч.1 ст. 301 і ч.3 ст. 301 КК України. Санкція передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю (до трьох років).

Однак вирок обвинуваченому був пом’якшений. Річ у тому, що житель Кременчука визнав свою провину і під час слідства уклав угоду з прокурором.

В результаті українця звільнили від трьох років в’язниці з випробувальним терміном в один рік. На користь держави з чоловіка також стягнули судові витрати (3269 грн за проведення судової портретної експертизи й 1307 грн — судової мистецтвознавчої експертизи).

Всю вилучену для розслідування техніку повернули власнику, але флешку з записами знищили.

Раніше повідомлялося, що десятки жінок позиваються проти Pornhub.

Стрічка новин

Стрічка новин