ЗМІ РФ звинувачують бійців ООС у обстрілі, якого фізично не могло бути

5.2.2020 в 13:13 · 17Переглядів Армія

Ряд телеканалів, які працюють на непідконтрольній територій, намагаються дискредитувати українських військових

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС на власній сторінці у “Facebook”, передає Наразі.Медіа.

Військові повідомляють: “кілька проросійських ЗМІ, що діють на тимчасово непідконтрольній Україні території, розповсюдили інформацію про нібито обстріл з боку підрозділів операції Об’єднаних сил Петровського району Донецька“.

Обстрел вёлся из гранатомётов СПГ, крупнокалиберных пулемётов и стрелкового оружия” – сказано у повідомленні пропагандистських ресурсів.

Насправді ж, 4 лютого російські окупанти з 7.00 до 7.25 самі здійснили провокаційний обстріл українських захисників. Не дочекавшись відповіді, відкрили вогонь по житловому сектору поблизу власних позицій. Під цю подію були спеціально запрошені представники ЗМІ, підконтрольних окупаційній владі.

Командування ООС наголошує, що при детальному вивченні місцевості, озброєння та розміщенню військ непричетність підрозділів ООС до обстрілів стає цілком очевидною.

Також додається, що військові ніколи не вели та не будуть вести вогонь по цілях противника, які знаходяться у житлових кварталах; ніколи не будуть створювати небезпеку для мирного населення.

Стрічка новин

Стрічка новин