Жителі Техасу врятували тисячі морських черепах від морозу

19.2.2021 в 11:25 · 415Переглядів Суспільство

У прибережному Техасі (США) волонтери врятували тисячі морських черепах із холодних вод та берегів

Про це розповіла виконавча директорка некомерційної організації Sea Turtle, Inc. Венді Найт, пише NPR.

З її слів, волонтери знайшли приблизно 4,5 тисячі морських черепах. Добровольці забирають їх на човнах і машинах.

Під час сильного холоду черепах практично паралізує. Вони не можуть їсти, плавати і тримати голову над водою. Якщо не зігріти тварину в такому стані, вона загине.

«Любов і підтримка людей, які просто хочуть допомогти тим, хто не може врятувати сам себе, надзвичайні», — сказала Найт.

У розміщенні черепах організації допоміг місцевий уряд, а також компанія SpaceX, у якої поблизу є стартовий майданчик. Представники компанії надали великий електрогенератор.

За словами Найт, SpaceX вже не вперше допомагає організації. Вона додала, що і самі співробітники компанії врятували приблизно 850 черепах.

Найбільша кількість черепах зараз перебуває в конференц-центрі міста Саут-Падре-Айленд. Найт сказала, що через те, що температура залишається низькою, швидше за все, черепах побільшає, і знадобиться ще одне приміщення. За її оцінками, першу партію тварин, готових повернутися в воду, зможуть випустити не раніше 20 лютого.

За даними Служби охорони рибальства і дикої природи США, п’ять видів морських черепах, котрі мешкають у Техасі, вважаються такими, що перебувають під загрозою зникнення.

Раніше повідомлялося, що в Норвегії на місці зсуву з-під завалів врятували собаку.

Стрічка новин

Стрічка новин