Зеленський жорстко звернувся до Порошенко

19.11.2020 в 10:20 Політика

Президент Володимир Зеленський відреагував на роботу фітнес-клубу “5 елемент”, що має відношення до п’ятого президента Петра Порошенка

Про це повідомив Зеленський під час відеозвернення.

На жаль, дехто вважає, що рішення уряду (про карантин вихідного дня) можна не виконувати. Вийшов один сюжет, мабуть всі дивилися, про роботу клубу, який належить синові одного з поліцейських начальників. Вже сьогодні його звільнили з Нацполіції, я дякую керівництву Нацполу та МВС за оперативну та справедливу реакцію.” – сказав Зеленський.

“Ми не будемо діяти за принципом “друзям все, а ворогам – локдаун”, санкції за порушення вихідного дня будуть однакові для всіх, це стосується і власника фітнес-клубу “5 елемент” (ймовірно, Зеленський має на увазі Порошенка). З одного боку кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID критична, з іншого сприяєте цьому. Ви, треба вирішити, або рятівник, або комерсант. І раджу не витрачати кошти на ботоферми, які мають говорити про політичні переслідування опозиції.” – підкреслив Президент України.

Також Зеленськи додав, що “краще зберегти гроші на оплату штрафів. Вони будуть продовжуватися, доки не навчитеся поважати закон. Треба буде 100 штрафів – буде сто. Будемо в бюджет повертати усе, що ви вкрали за попередні роки”.

Також раніше повідомлялося, що в літаку Зеленського покращать зв’язок за 32,4 млн гривень.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин