ЄС відреагував на рішення КСУ

29.10.2020 в 15:55 · 29Переглядів Політика

Віцепрем’єр з питань європейської інтеграції підтвердила, що отримала лист від представника України в ЄС про загрозу безвізу

Про це повідомила Ольга Стефанішина у коментарі Радіо Свобода.

Віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина підтвердила, що отримала лист від посла України в Європейському союзі Миколи Точицького про загрозу безвізу.

У листуванні з Радіо Свобода вона розповіла, що цей лист – частина внутрішнього листування, він не був передбачений для широкого загалу.

“Ніхто не заперечує існування листа, але треба розуміти важливу річ: у ньому викладена не позиція ЄС, а лише сигнали від українського посла у Київ про можливі, на його думку, загрози рішення КСУ для безвізу”, – наголосила Стефанішина.

“У Києві чудово розуміють, які проблеми та загрози створює рішення КСУ для відносин з ЄС. Українська влада налаштована вжити швидких та рішучих кроків, щоб розв’язати проблему, яку це рішення створило. Запевняю, що ці кроки надішлють чіткий сигнал у Брюссель та інші столиці про те, що рішення КСУ не відображає позиції керівництва держави, а його наслідки будуть якнайшвидше виправлені”, – додала віцепрем’єр у спілкуванні з Радіо Свобода.

27 жовтня Конституційний суд України визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за декларування недостовірної інформації. Так само суд скасував низку положень закону про запобігання корупції.

Також слід нагадати, що Зеленський терміново скликав закрите засідання РНБО.

Теги:

Стрічка новин

Стрічка новин