Як Київ зустрів перший день локдауна

5.4.2021 в 11:25 Суспільство

Вранці в понеділок в Києві різко підскочила ціна проїзду на таксі

Про це повідомляє НАРАЗІ.МЕДІА із посиланням на УНІАН.

Сьогодні, 5 квітня, в Києві почався жорсткий карантин з обмеженням в громадському транспорті – проїзд тільки за спецперепустками. Багато жителів столиці йдуть на роботу навіть пішки, оскільки спецпропуск отримати могли далеко не всі. Також більше на вулицях приватного транспорту. А таксі накрутили ціни на проїзд в 2-3 рази.

Карта Google, станом на 9.00 ранку, показує 8-9 бальні пробки на найважливіших транспортних артеріях Києва.

Таксі з Харківського масиву до центру Києва – 400 грн, люди намагаються виїхати на попутках.

Ситуація в маршрутках Києва

Поки що деякі маршрутки возять всіх без пред’явлення спецперепусток. Як довго це триватиме – поки незрозуміло. Швидше за все, скоро поліція почне контролювати процес, як це було в минулий локдаун.

Як пише ” Сегодня “, багато киян намагаються потрапити в транспорт за старими перепустками, які діяли в минулому році, і навіть за листами від роботи – якщо підприємство не встигло отримати пропуски. Однак таких пасажирів в транспорт не пропускають. У кожного пасажира перевіряють новий спецпропуск та посвідчення.

Як працює метро Києва

На вході в метро утворилися черги – Нацгвардія та поліція перевіряють спецпропуски і посвідчення. Через це виникають конфлікти, тому що не всі люди встигли отримати новий пропуск.

Як кажуть власники перепусток – людей в метро незвично мало, обмеження, в цілому, підтримують.

“Зате в метро – кайф”, – пишуть кияни, яким таки вдалося потрапити в “підземку”.

false

На роботу – на таксі

Через проблеми з громадським транспортом у киян залишилося трохи варіантів, як дістатися на роботу. Один з них – таксі. Але і тут не обійшлося без сюрпризів. Служби таксі підняли ціни на проїзд, в середньому, в два-три рази. Там, де поїздка обходилася в 100-200 грн, доведеться заплатити близько 300-400 грн.

“Київське таксі – все” для людей “. А як заробляєте на локдауні ви?”, – скаржиться користувач Євген Будерацький.

false

“Найкраща мотивація нікуди не їхати в локдаун – дикі ціна на таксі. Такого не пам’ятаю за часів всіх карантинів, снігопадів та інших апокаліпсисів. Кому війна …”, – скаржиться користувачка Юлія Рябчун.

За її словами, ціна на її маршруті зросла вдвічі – з 196 гривень до 416.

“У три рази !!! Утричі злетіли ціни на таксі для тих, у кого немає спецпропуски на проїзд в громадському транспорті. Той шлях, який раніше стандартно Uklon вимагав 116 грн, зараз 360. Така ж ціна приблизно за проїзд в одну сторону нашій няні, яку ми кожен день будемо возити на таксі ці два тижні, тому що мою роботу ніхто не відміняв”, – скаржиться користувачка Юлія Горічева.

За її словами, на роботі досі не змогли отримати спецпропуски на метро з КМДА.

Раніше повідомлялося, що столицю паралізували затори.

Стрічка новин

Стрічка новин