Вчені інституту вірусології в Ухані захворіли до оголошення про COVID – розвідка США

24.5.2021 в 11:02 Суспільство

Три дослідники з китайського Інституту вірусології Ухань у листопаді 2019 року настільки захворіли, що звернулися по допомогу в лікарню

Про це пише “The Wall Street Journal“.

Китайські вчені працювали в лабораторії, яка займається вивченням коронавірусів та інших патогенів. У листопаді вони звернулися до лікарів із симптомами, які були схожі як на ознаки COVID-19, таки і на звичайне ГРВІ.

Ця інформація може додати ваги закликам до більш повного дослідженню того, чи міг вірус Covid-19 вислизнути з лабораторії.

Деталі звіту виходять за рамки фактологічного бюлетеня Держдепартаменту, випущеного в останні дні президентства Дональда Трампа, в якому йшлося, що кілька дослідників у лабораторії, центрі з вивчення коронавірусів та інших патогенів, захворіли восени 2019 року “з симптоми, що відповідають як Covid-19, так і звичайному сезонному захворюванню”.

Розкриття числа дослідників, термінів їх захворювань і їхніх відвідувань лікарень відбувається напередодні засідання керівного органу Всесвітньої організації охорони здоров’я, на якому мають обговорювати наступний етап розслідування походження Covid-19.

МЗС Китаю у відповідь на запит WSJ заявив, що “США продовжують просувати теорію про витік із лабораторії”. Там додали, що не знають, чи США насправді намагаються відстежити походження інфекції чи “відволікають увагу”.

Раніше повідомлялося, що у Китаї заявили про основні гіпотези походження COVID-19.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин