Військові США зосереджуються на протистоянні РФ і Китаю

25.12.2019 в 13:30 · 20Переглядів АрміяСуспільство

У міноборони США скоротять кількість антитерористичних місій і зосередяться на Росії з Китаєм

Влада США планує скоротити американський військовий контингент в Західній Африці, що має стати першим кроком глобальної передислокації військ у протистоянні Вашингтона Китаю і Росії. Про це повідомляє “The New York Times” з посиланням на обізнані джерела, передає Наразі.Медіа.

Як повідомляється, у міноборони США хочуть скоротити кількість місій, які борються з терористами та зосередитися на протистоянні з Росією і Китаєм.

Міністр оборони Марк Еспер зважує пропозиції про значне скорочення або навіть повне виведення американських військ із Західної Африки в якості першого етапу перегляду глобального розгортання військ… Ці думки є наслідком прагнення скоротити кількість місій, які ведуть боротьбу з віддаленими терористичними групами, і замість цього зосередитися на протистоянні так званим великим державам, таким як Росія і Китай“, – йдеться в публікації.

США думають залишити свою базу в Нігері, а також відкликати підтримку французької армії, яка там протистоїть ісламістам. Рішення про виведення військ з Африки очікується в січні. Передбачається, що воно викличе критику з боку законодавців, союзників і військових чиновників.

Пентагон також розглядає скорочення військової присутності на Близькому Сході. Еспер хоче вивести половину з 5-тисячного контингенту в Іраку і третину з 13-тисячного контингенту в Афганістані.

Раніше Китай запровадив санкції проти США через Гонконг

Теги:

Стрічка новин

Стрічка новин