В Росії хочуть збудувати армійський музей у вигляді величезної зірки

17.3.2021 в 17:22 Суспільство

В Росії в підмосковному парку “Патріот” можуть побудувати новий музей збройних сил вигляді “блакитної зірки”

Про це йдеться в матеріалі російської служби ВВС.

У новий музей начебто мають перенести вже існуючий Центральний музей збройних сил, що діє в Москві на вулиці Радянської Армії.

Плани будівництва нового музею підтвердив один з підрядників Міноборони, який мав відношення до зведення інших об’єктів в парку “Патріот”.

Видання навело фото із трьох презентації проектів музею. Офіційно міноборони спростувало їх справжність, але самі презентації отримані з різних не пов’язаних між собою джерел і на різних носіях.

У парку “Патріот” на місці, позначеному в презентації, дійсно йде будівництво. І Музей збройних сил, і парк належать міністерству оборони Росії.

 

“На одній з презентацій було представлено кілька ескізів майбутнього будинку, а на двох інших – більш детальний план цілого музейного комплексу, що складається з двох будівель і великого парку навколо них.

Всі ескізи передбачають, що нова будівля буде у формі величезної блакитної зірки, що лежить на землі посередині парку. Розрізняються лише деякі деталі – наприклад, форма самої зірки або скління будівлі” – йдеться в повідомленні.

 

Також додають, що “крім самої будівлі музею всі проєкти включають в себе виставковий майданчик, полігони для демонстрації військової техніки та інші будівлі. В одній з презентацій також відзначені зоопарк з пішохідної естакадою над ним, іподром, майданчик-амфітеатр для театральних вистав”.

Раніше повідомлялося, що “Північний потік-2” будують ударними темпами до дня Росії.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин