Українські військові долучаться до масштабних навчань НАТО

7.5.2023 в 16:02 Армія

Українські військові візьмуть участь в окремих заходах під час багатонаціональних масштабних навчань НАТО Defender Europe 21

Про це під час телефонного брифінгу повідомив полковник Даніель Міллер, командувач 41 бригади польової артилерії армії США, повідомляє “Укрінформ“.

“В рамках заходів кампанії “Вогневий удар” однією з її центральних подій є навчання під назвою Dynamic Front, які цього року будуть проводитися як частина навчань Defender на полігоні Графенвер (Німеччина). В рамках Dynamic Front, ми використаємо бойову потужність 1800 учасників від 16 країн НАТО з усієї Європи, одна з яких включає участь України в цьому тренуванні. Всі учасники зосередять увагу на взаємосумісності та здатності працювати як єдина бойова артилерійська сила”, - зазначив американський військовий.

Керівник 7-го тренувального командування сухопутних військ США бригадний генерал Крістофер Норрі зазначив, що в широкому сенсі навчання Defender Europe 21, як і інші навчання, що проводяться на регулярній основі, мають на меті підвищити готовність та взаємосумісність між силами США, союзників по НАТО та країн-партнерів.

Раніше повідомлялося, що у НАТО визначили дату саміту, на якому спланують майбутнє на наступні 10 років.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин