Українські КрАзи постачатимуть для армії США

20.5.2021 в 12:02 Армія

Українська компанія “АвтоКрАЗ” отримала трирічний контракт на поставку армії США КрАЗ 4×4

Про це пише Zaxid.net, посилаючись на ArmyRecognition.

У замовлення входять транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води та пального.

Незважаючи на те, що ніяких деталей про порядок закупівлі немає, видання припускає, що цей контракт вказує на наміри США підтримувати Україну в протистоянні сепаратистам, яких підтримує Росія.

Вочевидь придбані машини не будуть використовуватися самою американською армією, але будуть надані союзникам, наприклад для миротворчих операцій Організації Об’єднаних Націй.

Кременчуцький автомобільний завод (ПрАТ «АвтоКрАЗ») – українське підприємство з виробництва вантажних автомобілів, що розташоване у місті Кременчук Полтавської області. Початок виробництва вантажних автомобілів на підприємстві розпочався у 1958 році. З того часу колективом підприємства виготовлено понад 800 тис. вантажних автомобілів.

Модельний ряд автомобільної техніки марки «КрАЗ» включає 25 базових моделей і більше 150 модифікацій вантажівок з різними колісними формулами.

Зараз підприємство перебуває у власності фінансової групи «Фінанси та кредит», бенефіціарами якої є Костянтин Жеваго та Олексій Кучеренко.

Раніше повідомлялося, що “Антонов” отримав замовлення на три літаки для української армії.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин