Українці і надалі лишаються без медалей по біатлону

20.2.2020 в 18:37 · 10Переглядів Спорт

До кінця чемпіонату світу з біатлону в італійській Антхольц-Антерсельві лишилось три гонки

Хороші шанси збірна мала в одиночній змішаній естафеті, традиційно “нашому” виді програми. Про це повідомляє спортивний оглядач Наразі.Медіа.

Тренери виставили оптимальний склад. Снайпер Анастасія Меркушина, швидкості стрільби якої можуть позаздрити топ-біатлоністи світу, і Дмитро Підручний, чемпіон світу минулого року.

Втім показати свої козирі спортсмени сьогодні не змогли. Вісім додаткових патронів, половину з яких Підручний використав на четвертому етапі. Забагато для гонки, в якій головне швидка і влучна стрільба. У підсумку десяте місце на фініші.

Варто відзначити, на цю гонку усі команди виставили найсильніші склади. Перемогу здобули норвежці Ройзеланд – Йоханесс Бьо, срібло у німців Пройс –Лессера. Бронза у французів Бексон-Жаклен.
В збірної України є шанс врятувати цей чемпіонат світу від статусу провального.

В суботу відбудуться естафетні гонки, в яких наша жіноча команда традиційно серед претендентів на високі місця. Втім попередні дні італійського мундіалю оптимізму не додають. Та відчути смак перемог українці зможуть вже наступного тижня.

В білоруських Раубічах відбудеться чемпіонат Європи. Можна не сумніватись, там наша команда виступить оптимальним складом, на відміну від багатьох збірних, для яких Єврочемпіонат – другосортне змагання. Адже головне завдання збірної України – здобути якомога більше медалей, для звітності.

Аби біатлон і далі отримував найбільше фінансування з бюджету. В 2019 році ця цифра склала 64, 1 млн.грн. Наприклад, боксери, яких в країні набагато більше, як і медалей з міжнародних, отримали вдвічі меншу суму.

Теги:

Стрічка новин

Стрічка новин