Україна та Британія домовилися про розширення військового співробітництва

21.4.2021 в 11:02 Армія

Україна та Британія домовилися про розширення навчально-тренувальної операції “ORBITAL”

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЗСУ, пише “Європейська правда“.

Такої домовленості досягли під час візиту головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака до Британії 19-20 квітня та його зустрічі з начальником штабу оборони Великої Британії генералом сером Ніколасом Картером.

“Було досягнуто домовленості про розширення навчально-тренувальної операції “ORBITAL” до місії з обміну досвідом та підписано відповідну технічну угоду. Це створює додаткові можливості для розвитку Збройних сил України, передусім у підготовці Військово-морських сил, Сухопутних військ, Повітряних сил та Сил спеціальних операцій”, – йдеться у повідомленні.

Операція “ORBITAL”, навчальна місія Британії в Україні, була створена після незаконної анексії Криму Росією, на знак незмінної підтримки Лондоном України.

За словами Картера, в рамках двостороннього військового співробітництва військовослужбовці Збройних Сил Великої Британії підготували понад 20 тисяч українських військових.

“Британська сторона також очолює ініціативу підготовки Військово-морських сил Збройних сил України  та підтримує оборонну реформу в Україні”, – зазначив Картер.

Раніше повідомлялося, що ЄС закликає РФ відвести війська від українського кордону.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин