Україна не призначатиме посла на Росію – МЗС

10.2.2020 в 13:30 · 11Переглядів Політика

Київ не схвалює озвучену Лавровом ідею.

Всупереч бажанню РФ відновити роботу послів з Україною, у МЗС не планують призначати посла на Росію найближчим часом, повідомляє “Наразі.Медіа” з посиланням на “Українські новини”.

У відповіді на запит журналістки видання у МЗС відповіли, що заповнення вакантної посади керівника дипломатичної установи України в РФ на сьогодні не планується.

Міністром закордонних справ України не вносилось на розгляд Президента України подання щодо кандидатури для призначення на посаду надзвичайного і повноважного посла України в Російській Федерації”, – йдеться у відповіді.

Окрім того, як повідомили в українському МЗС, “запитів на агреман від російської сторони Міністерству закордонних справ України не надходило”.

В свою чергу, на Росії також прокоментували можливість обміну послами з Україною. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив:

“В цілому між країнами на експертному рівні певні контакти мають місце, в той же час, предметної розмови про обмін главами дипломатичних місій до сих пір не було” .

Нагадаємо, 23 лютого 2014 року МЗС РФ відкликало в Москву російського посла в Києві Михайла Зурабова. Після цього тимчасовим повіреним у справах РФ в Україні став Андрій Воробйов, але він помер 30 травня 2016 року. З листопада 2016 року обов’язки тимчасового повіреного виконував Олександр Лукашик.

Стрічка новин

Стрічка новин