У Житомирі ультрас палили фаєри та вимагали завершити 15-річний ремонт стадіону

17.2.2021 в 14:41 Суспільство

Вболівальники футбольного клубу “Полісся” пікетували Житомирську ОДА із запаленими фаєрами і вимагали завершити реконструкцію центрального стадіону “Полісся”, яка триває 15 років

Про це повідомив Укрінформ з місця події.

Пряма мова організатора акції “Де наш стадіон?” Костянтина Суського: “Ми прийшли сюди, щоб нагадати про ситуацію з центральним стадіоном, адже нам багато обіцяли, що “Полісся” гратиме вдома. Ми підтримуємо свою команду і постійно їздимо за нею по всіх містах України, але не можемо подивитися футбол вдома. Це є нонсенсом, коли стадіон реконструюють 15 років, виділяючи на нього понад 160 млн грн. Окрім того, ми сформували список питань і вимог до керівництва області, які виклали на папері, зареєстрували і передали ще й особисто в руки Віталію Бунечку”.

До пікетувальників вийшов голова ОДА Віталій Бунечко, який запевнив, що стадіон “Полісся” добудують, а вже в березні там може відбутися перша гра.

Бунечко повідомив, що ДАБІ повернула документи для уточнення. Уточнений проєкт подадуть на експертизу 25 лютого.

За його словами, на реконструкцію стадіону вже спрямували 167 млн грн.

Після спілкування з головою ОДА футбольні фанати запалили фаєри, розгорнули транспарант “Полісся – велич міста” та скандували гасла, вимагаючи добудувати стадіон.

Раніше повідомлялося, що фанати Манчестер Юнайтед напали на будинок директора клубу.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин