У Вишгороді проходить суд по вбивству журналіста (доповнюється)

5.2.2020 в 16:45 ЕксклюзивСуспільство

У Вишгородському райсуді розпочалося підготовче засідання у справі щодо вбивства колишнього військового та журналіста Юрія Булата

Сторона захисту наголошує на необхідності закритого судового засідання через можливість тиску на суддів з боку громади. Про це повідомляє кореспондент Наразі.Медіа із залу засідань.

У ході розгляду справи градус напруги був дуже великий. Неодноразово відбувались словесні перепалки між представниками захисту і родичами загиблого.

21 липня у місті Славутич біля бару “Атлант” стався напад на журналіста і ексвійськового Юрія Булата з боку представників місцевого криміналітету. Троє чоловіків напали на киянина, який приїхав до Славутича провідати батьків.


Між чоловіками зав’язалася бійка, у ході якої один із місцевих вийняв ніж і вдарив потерпілого прямо в горло, перерізавши при цьому сонну артерію. Правоохоронці затримали двох нападників, місцеперебування третього співучасника невідоме.

Інформація доповнюється…

Оновленно

Представник “Національних дружин” міста Славутич Володимир Вєлько, який з першого дня слідкує за цією справою прокоментував ситуацію довкола вбивства журналісту Наразі.Медіа:

“Розляд справи всіляко затягувався через те, що сторона захисту довгий час шукала залогову суму у розмірі півмільйона гривень. Після того як така сума була знайдена Хачатряна випустили під заставу”.

На сьогоднішній день Армен Хачатрян знаходиться на свободі, а двоє інших підозрюваних у вбивстві Євген Стаханов і Дмитро Рибак сьогодні отримали новий запобіжний захід, а саме знаходження в СІЗО. 

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин