У Вашингтоні запроваджено режим надзвичайної ситуації

12.1.2021 в 11:42 · 52Переглядів Політика

Чинний глава держави розпорядився гарантувати безпеку в окрузі Колумбія перед інавгурацією 46-го президента Джо Байдена, яка відбудеться 20 січня

Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Так, Трамп наказав направити додаткові федеральні сили в доповнення до резервів міста, щоб реагувати на надзвичайні ситуації з 11 по 24 січня. На його думку, вони можуть виникнути на тлі інавгурації 46-го президента США Джо Байдена.

Чинний глава держави доручив Федеральному агентству з питань надзвичайних ситуацій (FEMA) застосувати всі необхідні зусилля та ресурси, необхідні для пом’якшення наслідків надзвичайної ситуації. Ці заходи повністю профінансують коштом федерального бюджету.

Федеральне бюро розслідувань США попередило про підготовку озброєних протестів у всіх американських штатах з 16 по 20 січня.

Як пишуть ABC та Yahoo News, ФБР отримало інформацію про групу, яка закликає до “штурму” будівель судів, місцевих та федеральних органів влади та адміністративних будівель у разі відсторонення президента Дональда Трампа з посади до закінчення каденції. Група також планує “штурмувати” урядові установи в кожному штаті в день інавгурації Джо Байдена.

Раніше повідомлялося, що Конгрес США розпочав процес імпічменту Трампа.

Стрічка новин

Стрічка новин