У школах Нової Зеландії безкоштовно надаватимуть засоби інтимної гігієни

18.2.2021 в 13:51 · 321Переглядів Суспільство

У всіх школах Нової Зеландії з червня 2021 року безкоштовно надаватиме засоби інтимної гігієни, які необхідні під час менструації

Про це передає The Guardian та BBC.

Влада стурбована тим, що деякі учні пропускають заняття, оскільки не можуть собі дозволити придбати гігієнічні прокладки чи тампони.

“Надання безкоштовних гігієнічних товарів у школі на період менструації — це один зі способів уряду безпосередньо подолати бідність, сприяти збільшенню відвідуваності школи та позитивно впливати на добробут дітей”, — сказала прем’єр-міністерка Джасінда Ардерн.

Упродовж минулого року у 15 школах Нової Зеландії у межах пілотного проєкту вже пропонували безкоштовні гігієнічні вироби. Міністерка у справах жінок та заступниця міністра освіти Ян Тіннеті заявила, що пілотна програма виявила те, перед якими труднощами постають школярі під час менструації. Зокрема діти казали, що відчувають збентеження, стигматизацію, дискомфорт, а також те, що не знають, які є гігієнічні засоби, де їх брати та як ними користуватися.

Нова Зеландія витратить щонайменше 18 мільйонів доларів до 2024 року, щоб забезпечити школи засобами інтимної гігієни.

За даними громадської організації Dignity NZ, 95 тисяч молодих людей 9-18 років залишаються вдома під час менструації, оскільки не можуть дозволити собі засоби гігієни. Під час опитування Youth19 виявили, що 12% школярок 9-13 років, у яких є менструація, повідомили про труднощі з доступом до санітарно-гігієнічних виробів.

Раніше повідомлялося, що дружина Зеленського показала, як змінюється харчування у школах.

Стрічка новин

Стрічка новин