У Росії відпустили священника РПЦ, засудженого в Вітебську за сутенерство

21.2.2020 в 15:48 · 16Переглядів Суспільство

У Росії скасували вирок священикові РПЦ Миколі Кірєєву

Священнослужитель був засуджений в Білорусі на 5,5 років за спробу організувати вивезення дівчат за кордон для заняття проституцією. Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на сайті Виборзькій єпархії РПЦ

Як стало зрозумілим з повідомлення, Кірєєв був звільнений з-під варти 30 січня.

Як через добу зазначили в Ленінградському обласному суді, постанову суду першої інстанції “було скасовано у зв’язку з істотним порушенням кримінально-процесуального закону Російської Федерації, у виконанні вироку Республіки Білорусь щодо Кірєєва Н.А. на території Російської Федерації відмовлено“.

У Білорусі священик був засуджений в листопаді 2017 року. Судові слухання тривали три тижні в закритому режимі. Росіянина звинувачували в замаху на організацію і використання заняття проституцією іншими особами, пов’язані з вивезенням за межі держави осіб для заняття проституцією. При цьому злочин не було доведено до кінця з не залежних від цієї особи обставин.

Як повідомляв Слідчий комітет, наручники на отця Миколая наділи на автовокзалі Вітебська, коли батюшка намагався сісти в автобус двома жінками. За даними слідства, чоловік з квітня по серпень 2017 року листувався в інтернеті з цими жінками. Отримавши їх згоду на заняття проституцією в Санкт-Петербурзі, 3 серпня обвинувачений приїхав до Вітебська, щоб доставити їх до Росії.

Суд засудив Кірєєва до 5 років і 6 місяців позбавлення волі в колонії посиленого режиму з конфіскацією майна. В результаті амністії термін покарання скоротили до 4 років і 6 місяців. У серпні 2019 р Кірєєв відправився відбувати покарання в Росію.

Суд апеляційної інстанції відмовив у визнанні вироку, винесеного судом м Вітебська (Білорусь). Свою провину батько Микола ніколи не визнавав“, – наголошується на сайті Виборзькій єпархії.

Стрічка новин

Стрічка новин