У Ромнах звільнили чиновницю мерії, яка підсипала колегам “мертву землю”

8.9.2021 в 13:12 Суспільство

У місті Ромни Сумської області звільнили співробітницю міської ради, яка підсипала під двері своїх колег “мертву землю”

Про це повідомляє ТСН.

Розсипану під кабінетами чиновників землю в мерії помічали протягом декількох місяців. Люди стали говорити, що вона з кладовища. Потім в Мережі з’явився запис з камери відеоспостереження, яка зафіксувала за цим заняттям одну зі співробітниць міськради.

Як розповів міський голова Олег Стогній, мова йде про завідувача сектору управління персоналом. Коли він запросив її пояснити, що і навіщо вона робила, жінка нічого не відповіла.

Незабаром чиновницю звільнили. У мерії стверджують, що це не пов’язано з капостями, які потрапили на відео, а сталося “за власним бажанням”. Сама ж вона запевняє, що відео сфальсифікували, а її звільнення — особиста помста новообраного міського голови.

Настоятель місцевого Всесвятського храму УПЦ протоієрей Димитрій Довгий назвав “посипання” цвинтарної землі луною язичницької культури та порадив не звертати уваги на такі безглузді вчинки. За його словами, найбільша шкода людина, яка це робить, приносить сам собі: ефект бумеранга ще ніхто не скасовував, а “якщо ти віриш в цю силу сатани, будеш, напевно, це й отримувати”.

Раніше повідомлялося, що у Львові звільнили викладача через показ порнофотографій на лекціях.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин