У РФ хочуть використовувати ув’язнених замість праці мігрантів

24.5.2021 в 12:01 Суспільство

Міністр юстиції Росії Костянтин Чуйченко вважає правильною пропозицію глави Федеральної служби виконання покарань

Про це пише російський “Інтерфакс”.

Ідея про заміщення праці мігрантів, мені здається, вона правильна, тому що можна створювати виправні центри на великих будівництвах, на великих об’єктах, і особи, які відбувають покарання, вони мають кваліфікацію, щоб виконувати цю роботу” – повідомив Чуйченко.

За його словами, “треба рухатися в усіх напрямках, створювати місця”. Чуйченко вважає цікавими великі інвестиційні проекти, де чисельність осіб, які відбувають покарання у вигляді виправних робіт, становитиме тисячу і більше осіб.

Глава Мін’юсту РФ підкреслив, що створення виправних центрів дозволить засудженим реалізувати право на заміну покарання.

За його словами, зараз в Росії близько 180 тисяч осіб, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі, мають право перейти на відбування покарання у вигляді виправних робіт, але на сьогоднішній день створено лише 8 тисяч місць у виправних центах.

Він додав, що це рішення має важливе економічне і соціальне значення, тому що люди “не відриваються від суспільства, отримують зарплату, можуть виконувати свої зобов’язання, які випливають з рішення судів”.

Глава Мін’юсту РФ заявив, що зараз ведуть переговори з бізнесом, укладають угоди, щоб найближчим часом збільшити кількість виправних центрів та місць.

Раніше повідомлялося, що у Росії можуть створити аналог ЄСПЛ.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин