У Парижі затримали ще двох осіб у справі нападу на українського підлітка

29.1.2021 в 17:14 Суспільство

Двоє неповнолітніх були затримані поліцією в п’ятницю вранці 29 січня в ході розслідування нападу на 15-річного українського підлітка Юрія в Парижі

Про це France info повідомили в паризькій прокуратурі.

Всього у цій справі під вартою перебувають 12 осіб – 11 неповнолітніх та один дорослий. 

Жорстоке побиття неповнолітнього українця сталося ввечері 15 січня у 15-му окрузі Парижа. На нього напали близько десяти молодих людей. З тяжкими травмами хлопця госпіталізували, деякий час він перебував у штучній комі.

“Слідчі працювали в соціальних мережах, де бачили банду молодих людей з Ванвеса, які закликали помститися Юрію та його друзям” , – пояснює журналістка Наталі Перес.

 “Згідно з першими елементами розслідування судової поліції, Юрій став жертвою конфлікту у відповідь після того, як кількома днями раніше був підбитий підліток з Ванвеса”, – сказав  Ле Пойнт .

“Ці бійки повторюються в 15-му окрузі. Вони завжди відбуваються за однаковою схемою та з однаковим типом клинкової зброї, що задокументовано групою” Банди “штабу поліції щонайменше з 2012 року. Перелічено кілька груп у цьому житловому куточку Парижа. Від Ванва (92) до Баларда (15-го Парижа) через Порт де Ванв (14-го ) “,  пише  Le Point . 

“Діяльність банди Богренель також ретельно вивчається. На прізвисько” RD4 “вона була сформована навколо вулиці Кватре-Фрер-Пеньйо, яку кілька років описували як банду з торгівлею наркотиками”, – додає Ле Фігаро . 

За даними поліції, це суперництво банди забрало життя шести молодих людей у ​​2017 та 2018 рр. Загалом у 2020 році в столиці було зафіксовано 83 сутички проти 159 у 2016 році, в яких часто брали участь неповнолітні. Останній приклад датується листопадом минулого року, коли 18-річний юнак загинув у 18 окрузі під час зведення рахунків між суперниками біля воріт Сен-Уена та Кліньянкура. Штаб поліції Парижа, який створив підрозділ моніторингу плану банди (CSPB) з 2010 року, визначив близько п’ятнадцяти в столиці. 

Нагадаємо, що у Франції затримали підозрюваних у побитті українського підлітка.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин