“У нас товста шкіра”: Білий дім про випади Путіна

22.4.2021 в 11:23 Політика

В адміністрації президента США Джозефа Байдена не сприймають особисто агресивні випади президента Росії Володимира Путіна

Про це повідомила речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу 21 квітня.

“Я не думаю, що ми сприймаємо щось, що сказав президент Путін особисто; у нас товста шкіра” – повідомила Псакі.

Так Псакі відреагувала на слова президента Росії, який у посланні Федеральним зборам РФ порівняв західні країни з тигром Шерханом із книги Кіплінга “Мауглі”, навколо якого, за словами Володимира Путіна, крутяться “дрібні шакали” і “підвивають, намагаючись задобрити свого суверена”.

У відповідь на агресивну риторику Путіна, який попередив країни Заходу про “швидку і жорстку” відповідь Росії на можливу загрозу її інтересам, Псакі сказала, що в Білому домі, прагнуть стабільних і передбачуваних відносин із Росією, а не їх погіршення. 

За її словами, запроваджуючи санкції, США прагнули послати російському керівництву чіткий сигнал про те, що дії Москви не залишаться без наслідків.

Речниця додала, що президент США Джо Байден під час телефонної розмови з Володимиром Путіним запропонував обговорити питання, за якими “є можливість спільно працювати”, – нерозповсюдження ядерної зброї, продовження договору СНО-3, ядерна угода з Іраном, – і питання, щодо яких США і Росія не згодні.

Раніше повідомлялося, що Байден відповів, чому досі немає санкцій проти “Північного потоку-2”.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин