У МОЗ відмовилися називати місця утримання евакуйованих з Китаю українців

17.2.2020 в 16:20 ЕксклюзивСуспільство

В Україні на сьогоднішній день жодного випадку хвороби не зареєстровано

Про це на пресконференції щодо поширення епідемії вірусної інфекції CONVID-19 заявив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, передає кореспондент Наразі.Медіа.

Ми зосереджені на питанні евакуації громадян, які знаходяться у карантинній зоні. Це, першочергове питання“, – наголосив Ляшко.

Замість обіцяного карантину урядом буде створено його більш простий варіант – обсерватор. Про те, де саме будуть розміщені евакуйовані з Китаю, в уряді озвучувати відмовились. Проте допускають, що це може бути санаторій “Пролісок” та “Шкло”.

Будуть розміщені всі, екіпаж, члени екіпажу, медики, які будуть на борту“, – сказав заступник міністра.

Всі 50 осіб українців , які висловили бажання будуть евакуйовані із зони карантину. Якщо у людини під час обсервації будуть симптоми коронавірусу, її помістять в лікарні у капсуль. Це унеможливить поширення вірусу.

На питання про 23 українців, які знаходяться на круїзному лайнері Diamond Princess, представник міністерства повідомив: “Зараз ми зосередженні на питаннях евакуації громадян з карантинної зони. В подальшому ми не знімаємо питання евакуації інших громадян“.

Раніше повідомлялося, що на Яворівщині люди протестували проти карантину коронавірусу у їх санаторії.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин