У Лас-Вегасі затримали чоловіка, який натирав беконом будинок мусульман (ВІДЕО)

8.9.2021 в 18:03 Суспільство

Поліція Лас-Вегаса у штатах заарештувала 58-річного чоловіка, який натер сирим беконом сусідський будинок та машину

Про це повідомляє видання KIRO.

За інформацією каналу, Ріки Увіч (Ricky Uwich) був затриманий за звинуваченням у переслідуванні та заподіянні незручностей, заснованих на расовій, етнічній або релігійній ненависті.

Представники правопорядку розповіли, що Увіч скаржився на те, що поряд живе мусульманська сім’я, яка постійно дратувала його. Він ненавидів їх та вважав терористами.

Поліція зв’язалася з сусідами чоловіка і з’ясувала, що ті намагалися подружитися з Увічем, пригощали його їжею. Однак той відмовлявся йти на контакт і навіть відправляв їм повідомлення з погрозами. Сім’я також показала офіцерам відеозапис, на якому видно, як американець натирає двері, ручку, поручні й стіну їхнього будинку свининою, яку мусульманам заборонено вживати в їжу. Чоловік також поклав бекон на сусідську машину і вигукнув кілька лайливих слів.

В ісламі існують харчові заборони на деяку їжу. Коран не дозволяє вживання крові, м’яса тварин, які померли своєю смертю, були забиті без згадки Бога, нечистих тварин, наприклад, хижаків, всеїдних тварин.

Раніше повідомлялося, що у Франції почали розслідування через ісламофобські написи на мечеті.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин