У Києві знесли будинок Уткіна заради готелю-хмарочоса (ФОТО)

15.4.2021 в 15:35 Суспільство

У Києві зносять історічну будівлю “будинок Уткіна” та хочуть побудувати готель “Times”

Активісти заявили про Порушення закону, прокуратура порушила крімінальну справу.

У суботу, 10 квітня, біля Центрального вокзалу розпочалося знесення історичної будівлі, відомої як “будинок Уткіна”. Замість нього планують побудувати готель заввишки в 26 поверхів. Активісти вважають знесення будівлі та будівництво незаконним.

Будинок Уткіна був побудований в стилі неоренесансу в кінці XIX століття. Він розміщений на вул. Петлюри 29. В ГО “Карта Реновації” заявили, що це був останній будинок в кварталі, побудований до 1917-го. Ділянка знаходиться в оренді ТОВ “Приват”.

Підготовка до демонтажу почалася ще 20 березня. Тоді були демонтовані віконні рами. Безпосередньо знесення будівлі почалося 10 квітня. Тоді активісти викликали поліцію та демонтаж тимчасово призупинили. Знесення продовжили навіть після того, як ділянка опечатала поліція, заявив юрист “Карти Реновації” Дмитро Перов.

На його місці компанія Zim Group планує побудувати готель Апарт-готель Times на 352 номери. У компанії заявили , що будівля матиме 15 поверхів. При цьому фото проєкту свідчать, що будівля матиме 26 поверхів.

Раніше повідомлялося, що у Полтаві загорівся історичний будинок дворянського зібрання.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин