У Києві заборонять відвідувати заклади громадянам без тестів та сертифікатів, школи ідуть на карантин

22.10.2022 в 13:08 Суспільство

Через погіршення ситуації із COVID-19 столичні школи перебуватимуть на канікулах у період із 23 жовтня по 8 листопада, також вводяться обмеження для невакцинованих

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, без негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) або COVID-сертифікату у працівників та клієнтів з наступного тижня забороняється:

  • Приймати відвідувачів у закладах харчування;
  • Приймати постояльців у готелях;
  • Відвідування родиною та сторонніми особами установ і закладів соціального захисту;
  • Робота спортзалів та фітнес-центрів;
  • Проведення всіх масових заходів;
  • Обмежується доступ відвідувачів до приміщень ЦНАПів, Управлінь праці та соціального захисту населення, Управлінь пенсійного фонду, за винятком виключних випадків.

Громадський транспорт продовжує роботу у звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більш як передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу. Про це під час брифінгу 22 жовтня заявив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, цитує СУСПІЛЬНЕ.

“Ми знаходимось у “помаранчевій” зоні, але в нас вже перша доба, коли показники захворюваності відповідають “червоній” зоні. Це значить, що якщо ситуація буде в нас розвиватися таким на дуже оптимістичним шляхом, за три дні у нас мають пройти поспіль показники “червоної” зони, і Державна комісія з техногенної економічної безпеки та надзвичайних ситуацій може перевести місто Київ у “червону” зону”, – зазначив він.

Кулеба повідомив, що 22 жовтня Комісія з надзвичайних ситуацій Києва встановила додаткові обмеження, які діятимуть на території міста у період коли, коли столиця перейде до “червоної” зони.

“Наразі готується протокол комісії, ви зможете його побачити, він буде публічний”, – запевнив посадовець.

Він додав, що одним з основних рішень є припинення роботи закладів середньої освіти у період із 23 жовтня по 8 листопада.

“Школи весь наступний тиждень будуть на канікулах, щодо наступного другого тижня буде прийняте додаткове рішення про дистанційне навчання або про додаткові канікули”, – пояснив Кулеба.

Водночас посадовець запевнив, що дитячі садки всіх форм власності до запровадження “червоного” рівня епіднебезпеки працюватимуть у штатному режимі. За його словами, після посилення карантинних обмежень свою роботу продовжать лише ті дитячі заклади, де повністю вакцинованими від COVID-19 є 100% персоналу.

Таке ж правило поширюватиметься й інші підприємства.

“Усі підприємства, суб’єкти господарювання з моменту входу до “червоної” зони працюватимуть при наявності 100% кількості вакцинованого персоналу. Тобто кожен співробітник має бути вакцинований двома дозами”, – додав Кулеба.

Якими будуть обмеження “червоної” зони

Як повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, у разі переходу Києва до “червоної” зони, в місті посилять карантинні заходи. Зокрема, буде суворо обмежена робота закладів харчування, готельної сфери, спортзалів та фітнес-центрів окрім як за умови, що 100% відвідувачів та персоналу матимуть повну вакцинацію від COVID-19 чи негативний ПЛР-тест, зроблений не більш як за 72 години. Додатково фітнес-центри зможуть відвідувати спортсмени національних збірних команд України та їхні тренери.

Також обмежуватиметься відвідування родиною та сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, приміщень ЦНАПів, Управлінь праці та соціального захисту населення, Управлінь пенсійного фонду, за винятком виключних випадків або за умови 100% вакцинації відвідувачів та персоналу чи наявності негативного ПЛР-тесту.

Буде скасовано проведення всіх масових заходів (окрім як за умови 100% вакцинації чи наявності негавтиного ПЛР-тесут у працівників та учасників), однак дозволятиметься проведення спортивних заходів без глядачів.

При цьому громадський транспорт продовжить роботу у звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більше, ніж передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу.

Опалення в Києві: коли тепло планують подавати у будинки.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин