У Канаді зупинили використання вакцини AstraZeneca

30.3.2021 в 11:03 Суспільство

Канада припинила використання вакцини від коронавіруса AstraZeneca

Про це повідомляє Associated Press.

Відповідну рекомендацію МОЗ дав Національний консультативний комітет Канади з імунізації (NACI).

“Існує значна невизначеність щодо користі від вакцинації AstraZeneca дорослих людей у віці до 55 років з урахуванням потенційних ризиків”, – заявила заступник голови NACI Шеллі Дікс.

Зазначається, що ризик утворення тромбів зараз з’являється в однієї людини з 100 тис., що набагато вище, ніж передбачалося раніше.

За словами доктора Джосс Реймер з робочої групи з впровадження вакцини в канадській провінції Манітоба, в Європі не виявили зростаючого ризику тромбів в цілому через препарат, однак рідкісний, але серйозний побічний ефект спостерігався в основному в молодих жінок.

Раніше компанія AstraZeneca надала інформацію, що її вакцина забезпечує надійний захист серед людей всіх віків. Згідно з попередніми результатами дослідження, в якому взяли участь 30 тисяч осіб, вакцина показала ефективність 79%.

Після цього американські федеральні органи охорони здоров’я заявили, що компанія AstraZeneca могла надати “застарілу інформацію” про випробування своєї вакцини. У зв’язку з цим, компанія зобов’язалася провести нове дослідження.

Нагадаємо, що у 361 українця зафіксували побічну реакцію після COVID-вакцинації.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин