У Канаді орендатори через борги забрали у сім’ї шкіру їхнього родича

18.2.2021 в 13:31 Суспільство

У канадському місті Саскатун родина тату-майстрів заборгувала тисячі доларів за оренду приміщення для свого салону

Про це пише місцеве видання Saskatoon StarPhoenix.

Орендатори виселили сім’ю, а заодно забрали татуйовану шкіру їхнього померлого родича.

Канадський тату-майстер Кріс Венцель помер у 2018 році. Він був відомим завдяки малюнкам на своєму тілі та до смерті встиг прикрасити ними більшу частину свого тіла.

За бажанням чоловіка, після його загибелі його дружина, Шеріл Венцель, зберегла шкіру майстра та як витвір мистецтва тримала її у рамочці за склом, щоб “одного дня показати її нащадкам”. Шкіра чоловіка зберігалась у салоні Electric Underground Tattoo, яким володіє родина Венцелів.

Протягом майже цілого року Шеріл не могла заплатити за оренду приміщення салону та заборгувала 24 тисячі доларів (майже 700 тисяч гривень), тож її врешті-решт виселили. Орендатори стали власниками усього майна, що у цей час зберігалось у салоні, у тому числі ㅡ шкіри покійного Кріса Венцеля.

Наразі сім’я Венцелів запустила збір коштів на те, щоб погасити борг та повернути шкіру назад. Вони побоюються, що якщо зібрати потрібну суму не вдасться ㅡ її просто продадуть.

Це те, що мало залишитися з сім’єю на все життя, особливо для його хлопчиків, це дуже важливо“, ㅡ сказала племінниця Кріса Венцеля Ніколь Баллантайн.

Раніше повідомлялося, що Безос повернув собі звання найбагатшої людини світу.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин