У Данії планують змусити мігрантів працювати, якщо вони хочуть отримувати фіндопомогу

9.9.2022 в 16:02 Суспільство

У данському уряді планують змусити мігрантів працювати щонайменше по 37 годин щотижня, якщо вони хочуть тримувати фінансову допомогу

Про це пише The Independent із посиланням на повідомлення уряду.

В уряді вважають, що в Данії “все ще надто багато людей, особливо незахідного походження, у яких немає роботи”». Йдеться насамперед про жінок із Близького Сходу, Північної Африки та Туреччини.

“Якщо людина може утримувати себе, вона має бути зобов’язаною брати участь і робити свій внесок, еквівалентний звичайному робочому тижню, щоб отримати повну соціальну допомогу”, — йдеться у повідомленні.

Проте перш ніж таке нововведення набуде чинності, за нього має проголосувати парламент. Як зазначає The Independent, хоча у соціал-демократичного уряду немає більшості, його депутати, найімовірніше, заручаться підтримкою правоцентристських політиків.

Очікується, що перших до програми долучать мігрантів, які хоча б трошки володіють данською мовою.

Проте не всі підтримують таку ініціативу. Так, членкиня лівої опозиційної партії «Червоно-зелена коаліція» Май Вілладсен вважає, що ініціатива уряду може призвести до зниження зарплати в інших працівників.

Розкритикувала ініціативу й глава однієї з копенгагенських організацій з допомоги жінкам-мігранткам Мірка Мозер. Каже, що хоча у країні є багато жінок, які готові працювати по 37 годин, проте там немає достатньої кількості 37-годинних робочих місць.

Раніше повідомлялося, що у РФ хочуть використовувати ув’язнених замість праці мігрантів.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин