Twitter заблокував понад 70 тисяч користувачів через теорію змови

12.1.2021 в 10:46 · 89Переглядів Суспільство

Twitter після штурму Капітолію заблокував понад 70 тисяч акаунтів за поширення теорії змови QAnon, згідно з якою президент США Дональд Трамп протистоїть спільноті сатаністів та сексуальних експлуататорів, у яку входять лідери демократів

Про це повідомляє Twitter .

Із п’ятниці 8 січня понад 70 тисяч акаунтів були заблоковані – і як зазначається, у багатьох випадках одна людина керувала декількома акаунтами. 

Ці акаунти брали участь у поширенні шкідливого вмісту, пов’язаного з QAnon, і в першу чергу були присвячені розповсюдженню цієї теорії змови.

Після подій 6 січня, коли прихильники президента Дональда Трампа увірвалися в Капітолій та в заворушеннях загинули 5 людей, у Twitter вирішили вживати рішучі “примусові заходи до тих, чия поведінка потенційно може призвести до шкоди офлайн”.

Політику щодо вмісту QAnon Twitter оновив напередодні виборів у США 2020 року: облікові записи, у яких розміщено твіт чи ретвіт із пов’язаним вмістом, матимуть обмежену видимість у пошуках, відповідях та на графіках, їх заборонено рекомендувати іншим.

Раніше повідомлялося, що Меркель прокоментувала блокування Twitter акаунта Трампа.

Стрічка новин

Стрічка новин