Трампу оголосили імпічмент через Україну

19.12.2019 в 10:19 · 10Переглядів Політика

Палата представників Конгресу США затвердила статті обвинувачення в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа

Він став третім президентом в історії Штатів, якому Палата проголосила імпічмент. Про це передає “CNN”, повідомляє Наразі.Медіа.

Більшість членів нижної палати проголосувала за затвердження статей про імпічмент. Першу статтю звинувачень щодо зловживання владою підтримали 230 конгресменів, проти висловились 197.

Також більшість підтримала і другу статтю з приводу перешкоджання роботі Конгресу.

Перед голосуванням демократи та республіканці понад 6 годин дебатували з приводу справи імпічменту.

Після позитивного голосування справа перейде до Сенату, який проведе судовий розгляд, щоб вирішити, чи потрібно усунути Трампа з посади. Більшість у Сенаті мають республіканці.

Трампу оголосили імпічмент через Україну

Білий дім вже назвав голосування “найганебнішим епізодом в історії нації” та “шахрайством”. Там знову наголосили, що демократи не представили жодного доказу провини президента.

Новина про підтримку звинувачень застала Трампа під час виступу перед прихильниками в Мічигані. Очільник Білого дому заявив, що “за” не голосував жоден республіканець. За його словами, Республіканська партія ніколи не була така єдина як зараз. Він дорікнув демократам, що троє з них не підтримали звинувачення.

Раніше також повідомлялося, що наказ про замороження військової допомоги Україні віддав Трамп.

Стрічка новин

Стрічка новин