Таліби вбили щонайменше 20 цивільних у Панджшері під час боїв з рухом опору

14.9.2021 в 11:01 Політика

Угруповання “Талібан”, яке захопило владу в Афганістані, причетне до вбивства щонайменше 20 цивільних у провінції Панджшер

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє BBC. У виданні вказують, що хоч у тому регіоні перервано зв’язок, журналісти мають докази вбивств з боку талібів.

Зокрема, вони посилаються на відео, отримане з Панджшеру. На записі чоловік у військовому спорядженні перебуває в оточенні бійців “Талібану”. Звучать звуки пострілів і чоловік падає на землю.

Невідомо чи був він військовим, адже форма поширена серед жителів цього регіону. Втім, на відео чоловік наполягав, що він є цивільною особою.

Як зазначає видання, таких випадків смертей у провінції Панджшер було щонайменше 20. Зокрема, джерела видання розповіли, що однією з жертв був крамар і батько двох дітей на ім’я Абдул Самі.

Він нібито сказав, що є простим власником магазину, який не має нічого спільного з війною, та відмовився тікати, коли у провінцію прийшли таліби. Але його затримали через підозру у продажі сімкарт бійцям руху опору. Через кілька днів його тіло викинули біля будинку. Свідки, які бачили його тіло, сказали, що на ньому були ознаки тортур.

Раніше повідомлялося, що в Афганістані таліби виганяють людей із Панджшеру.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин